Zapraszamy serdecznie na Targi Ślubne w Jeleniej Górze.

15 lutego w godzinach od 16.00 do 19.00 na III piętrze w Pasażu Grodzkim zaprezentują się dla Państwa lokalne firmy działające w branży ślubnej i około ślubnej. Będziemy gościć florystów i dekoratorów sal weselnych, cukierników specjalizujących się w pysznych tortach, znakomitych fotografów oraz prawą rękę Pary Młodej - konsultantów ślubnych; Zaprezentowane zostaną również najpiękniejsze w naszym regionie sale i lokale weselne (hotele, restauracje, pałacyki); Nie zabraknie także stoisk z damską i męską modą ślubną oraz najnowszych atrakcji weselnych.
Ponadto, w trakcie trwania Targów czeka na Państwa moc niespodzianek i wrażeń.
W programie POKAZ MODY najnowszej kolekcji sukien ślubnych i garniturów.
Na specjalne okazje, zaprezentowane zostaną Państwu kreacje w stylu „black&white” , które przygotowała znakomita jeleniogórska projektantka DESIGN BY AGA DBA.
Dla lubiących rywalizację, przygotowaliśmy liczne konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody. W szczególności zapraszamy zakochane pary, gdyż będzie można wygrać vouchery na romantyczne pobyty w znanych i docenianych hotelach.

Do Targów zostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś, zapraszamy do konkursu. Nagrodą będzie usługa organizacji wesela przez konsultanta ślubnego agencji W&E Dekoracje i organizacja imprez – członka prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Obserwujcie nas na FB i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi informacjami!

Wystawców zainteresowanych ustawieniem własnego stoiska promocyjnego zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 535 036 509.

Nie może Was tam zabraknąć! Musisz to zobaczyć.

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA

 t
Copyrights © 2013 Pasaż Grodzki - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.