Pokaz mody SILVER QUEEN by NASTA w Pasażu

Pokaz mody SILVER QUEEN by NASTA oraz pokaz tańca ILMA w dniu 8 marca 2013 r. o godz. 17.00 są finałem do działań warsztatowych, sesji naukowych oraz licznych spotkań mających miejsce w ramach projektu "Kobiety sobie radzą" współfinannsowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz środków budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Projekt Kobiety sobie radzą to inicjatywa polsko-czeska angażująca kobiety po obu stronach granicy. Dzięki projektowi Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie wraz ze swoim czeskim partnerem ILMA z Turnova zrealizował cykl spotkań od warsztatów , po sesje naukowe i spotkania aż do prezentacji tanecznej ILMA i modowej Silver Queen by Nasta, które to są zwieńczeniem działań z cyklu "Kobiety sobie radzą"

Projekt skierowany był głównie do kobiet ale nie wykluczało się udziału mężczyzn.

Osoby prowadzące sesje naukowe i warsztaty to zespół specjalistów zaproszony z obu krajów, których gościliśmy w Szklarskiej Porębie przez ostatnie 6 weekendów.

Pierwsza część finału do projektu "Kobiety sobie radzą" to prezentacja taneczna ILMA przygotowana pod czujnym okiem Ilony Sulcovej- zawodowej tancerki. Druga część to prezentacja modowa - kolekcja SILVER QUEEN przygotowana przez poznaną juz w Jeleniej Górze projektantkę mody Natalię Stachów.

Nadrzędnym celem projektu "Kobiety sobie radzą" była edukacja kobiet w zakresie umiejętnościami radzenia sobie w życiu prywatnym i zawodowym połączona z umiejętnością stylizacji i wizażu połączona z poradami specjalistów-terapeutów w zakresie psychologii kobiecości.

Wiecej informacji na www.moksial.pl lub u koordynatora projektu pod numerem 606 497 561

Wstęp na zaproszenia dostępne u koordynatora 606 497 561 lub w sklepach na terenie Pasażu Grodzkiego


 

Copyrights © 2013 Pasaż Grodzki - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.