10.04.2014
Teletorium przygotowało specjalną ofertę promocyjną, w której znajdziecie Państwo telefony i akcesoria GSM w atrakcyjnych cenach. Promocja trwa od 11.04-11.05.2014 r. Więcej szczegółów na stronie: http://www.promocje.teletorium.pl/.   Znajdź swój najbliższy punkt Teletorium! www.teletorium.pl. 
17.02.2014
Zapraszamy Panie i nie tylko ;-)... na kolejny pokaz mody organizowany w Pasażu Grodzkim. Prezentacja nowej kolekcji w połączeniu z występem tanecznym zapewni Paniom wspaniała rozrywkę a przy tym pozwoli zapoznać się z nowymi trendami modowymi obowiązującymi w nadchodzącym sezonie. Tym razem zaprezentujemy Państwu kolekcję "A" new collection jesień - zima 2014 Natalii Stachów NASTA Prezentacji modowej dopełni występ taneczny uczestników Szkoły Tańca Nowoczesnego GREGORY Grzegorz Gigiel oraz występ wokalny. Całość poprowadzi Dariusz Maląg Nasze wydarzenia rozpoczynamy 8 MARCA w sobotę o godzinie 16.00 PASAŻ GRODZKI III PIĘTRO WSTĘP WOLNY !!! 
06.02.2014
Zapraszamy seniorów i juniorów , rodziny, młodzież , wszystkich małych i dużych na WYSTĘP Kabaretu ,,Bella Mafia” Z PROGRAMEM KABARETOWYM “KLASYKA INACZEJ.KABARET z muzyką na żywo przy akompaniamencie zespołu muzycznego KAMERATA PROWINCJATA Tematem przewodnim będzie czytanie ksiąg Pana Tadeusza w wersji rozrywkowej, występy poszczególnych postaci jak Wojski,Telimena i Tadeusz, którzy zaprezentują sceny polowania, zajazdu i grzybobrania …. a wszystko to drodzy Państwo odbędzie się w konwencji rozrywkowej! Nasze wydarzenia rozpoczynamy 16 LUTEGO W NIEDZIELĘ O GODZ. 15.00PASAŻ GRODZKI III PIĘTROWSTĘP WOLNY !!!!!przychodźcie całymi rodzinami...zabierzcie ze sobą dziadków i babcie...Gwarantowana dobra rozrywka dla wszystkich z Twojej rodziny ! . Zapraszamy serdecznie na Senior’alia w Pasażu Grodzkim16 luty 2014 (niedziela) godz. 15.00 Pasaż Grodzki III piętro
24.01.2014
W dniu 19 stycznia , dla wszystkich babć i dziadków oraz ich wnuków - wystąpił znany Magik- Maciej Eszwowicz- uczestnik programu Mam Talent.O swoich babciach i dziadkach nie zapomniały również przedszkolaki, które przygotowały dla nich specjalny pokaz.Dbając o zdrowie najukochańszych, na uczestników imprezy czekały punkty medyczne: pomiar cukru i ciśnienia.Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowane zostało stanowisko do malowania buziek, można było spotkać chodzące maskotki oraz wyszaleć się podczas z zabaw z animatorami.
14.01.2014
Magiczny dzień babci i dziadka w Galerii Pasaż Grodzki - 19 stycznia, godzina 15.00 Specjalnie w tym dniu, dla wszystkich babć i dziadków oraz ich wnuków - wystąpi znany Magik- Maciej Eszwowicz- uczestnik programu Mam Talent. O swoich babciach i dziadkach nie zapomną również przedszkolaki, które przygotują dla nich specjalny pokaz. Dbając o zdrowie najukochańszych, na uczestników imprezy czekać będą punkty medyczne: pomiar cukru i ciśnienia. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowane będzie stanowisko do malowania buziek, będzie można spotkać chodzące maskotki oraz wyszaleć się podczas z zabaw z animatorami. Startujemy 19 stycznia o godzinie 15.00
17.12.2013
Informujemy Państwa o godzinach otwarcia Pasażu Grodzkiego w okresie świątecznym
29.11.2013
15 grudnia w Pasażu Grodzkim
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyrights © 2013 Pasaż Grodzki - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.