30.04.2015
W niedzielę 26 kwietnia, w Pasażu Grodzkim, odbyły się targi Eko i Natura. Dla klientów przewidziano wiele atrakcji takich jak pokazy kulinarne i darmowa degustacja, pokaz mody folk, animacje dla dzieci, występy artystów oraz konkurs na własną EKO odzież.
16.04.2015
Już w niedzielę 26 kwietnia 2015 r. o godzinie 13.00 zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie. W Pasażu Grodzkim, na III piętrze, czeka na Państwa moc atrakcji!Udział jak zawsze bezpłatny.W programie pokaz mody Folk, pokazy kulinarne i bezpłatne degustacje.Jakby wrażeń było mało, zapraszamy do udziału w konkursie głównym, w którym będziecie Państwo mieli okazję zaprojektować swoja własną eko odzież, a następnie zaprezentować się w niej na wybiegu!Zapraszamy!
09.04.2015
W dniach 18-19 kwietnia od 10:00 do 18:00 zapraszamy na giełdę minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych.  Poczuj magię minerałów i zdrowotną siłę kamieni szlachetnych, posłuchaj niesamowitych historii, podziwiaj talenty artystów rękodzielników! 
03.04.2015
13.03.2015
8 marca zaprosiliśmy wszystkie Panie na "Trzy Odsłony Kobiecości". Przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. 
26.02.2015
KOBIETA ZDROWA  prezentacja „piękna bo zdrowa” z cyklu miasteczko kobiet prezentacja - informacja o badaniach cytologicznych, ginekologicznych, prezentacja przychodni, poradni, lekarzy specjalistów, stoiska z informacjami, punkty konsultingowo-informacyjne, porady specjalistyczne KOBIETA PIĘKNA prezentacja, wykład, pokaz, metamorfoza prowadząca Natalia Stachów NASTA KOBIETA MĄDRA life coaching - prezentacja "Magia kobiety mądrej" prowadząca Barbara Antoniak KOBIETA BEZPIECZNA - POKAZ UMIEJĘTNOŚCI SAMOOBRONY prowadzący przedstawiciele Komendy Policji Miejskiej w Jeleniej Górze Beata Sosulska- Baran oraz Małgorzata Gorzelak.  prezentacja jak umiejętnie bronić się przed napastnikiem – pokaz samoobrony PREZENTACJE TANECZNE W WYKONANIU SZKOŁY TAŃCA KRZYSZTOF CIEŚLAK SESJA FOTOGRAFICZNA - FOTOGRAF KLAUDIA CIEPLIŃSKA Ponadto dla kobiet : Słodka fontanna czekoladowa ufundowana przez Czekoladziarnię i Urszulę Krzewińską Sukienka z kolekcji NASTA ufundowana przez Natalię Stachów – projektantkę i stylistkę Kupony rabatowe na kolekcję z Pracowni Krawiecko-Dekoracyjnej ufundowane przez Anettę Ejlak – stylistę-projektanta , właściciela pracowni Sesja fotograficzna ufundowana przez Fotografa Klaudię Cieplińską Sesja profesjonalnego coacha Barbarę Antoniak Kupony na myjnię samochodową w Salonie Samochodowym Jel - Car, (ul. Spółdzielcza, Jelenia Góra) oraz wiele innych ...  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyrights © 2013 Pasaż Grodzki - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.